speimex.pl/pages/comarch.php
facebook

Rozwiązania Comarch

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Comarch i dzięki temu mają państwo pewność, że nasze usługi w zakresie wdrażania oprogramowania do zarządzania świadczone są w pełni profesjonalnie. Potwierdzają to uzyskane przez nas liczne certyfikaty oraz tytuł Comarch Partner.

Oprogramowanie Comarch ERP


Firma Comarch to polski producent oprogramowania komputerowego, od lat odpowiadający na potrzeby małych, średnich oraz największych przedsiębiorstw. Dostarczając nowoczesne rozwiązania księgowe, programy kadrowo-płacowe a także zintegrowane systemy ERP do zarządzania firmą Comarch wypracował pozycję lidera w segmencie oprogramowania dla firm.

Szeroka gama rozwiązań obejmująca m.in. program Comarch ERP Optima czy Comarch ERP e-sklep w połączeniu z profesjonalnym oprogramowaniem księgowym do faktur pozwala dopasować systemy sprzedaży do własnych potrzeb i przyjętego modelu biznesowego. Elastyczność aplikacji, szeroka gama możliwości w zakresie konfigurowania oraz integracji z innymi systemami, czynią oprogramowanie ERP Comarch narzędziem, które pomoże w sposób efektywny, wygodny i bezproblemowy zarządzać Państwa firmą.

Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie współpracy – począwszy od doradztwa przy wyborze aplikacji oraz niezbędnych funkcjonalności, poprzez dostawę i wdrożenie programu, aż po pełne wsparcie posprzedażowe.

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima


Comarch ERP XL

Comarch ERP XL
Comarch ERP E-Sklep

Comarch ERP e-Sklep

iBard24

iBard24

Comarch ERP Mobile - Kierownik Sprzedaży

Comarch ERP Mobile


| TOP |