speimex.pl/pages/e-sklepy.php
Comarch erp e-sklep | Sklep internetowy na zamówinie - konfiguracja, wdrożenie
speimex.pl/pages/e-sklepy.php
facebook

Sklepy internetowe

Od 2014 roku weszliśmy na rynek sklepów internetowych Comarch ERP E-Sklep. Wdrażamy sklepy Comarch pracujące za równo z Comarch ERP Optima jak i Comarch ERP XL. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą wejść na rynek internetowy z Swoimi produktami.

Wykonujemy:

  • Przygotowanie projektu graficznego strony,
  • stworzenie oraz wdrożenie indywidualnej szaty graficznej,
  • przygotowanie Comarch ERP Optima / XL do pracy z e-sklepem,
  • szkolenie z zakresu obsługi e-sklepu,
  • pełna konfiguracja e-sklepu.

Szablony spełniają wszystkie obecne standardady w projektowaniu e-sklepów. Nasze wdrożenia podzieliśmy na warianty w zależności od rodzaju i sposobu wdrożenia.

Wariant I - B2C

Pierwsza opcja to wykorzystanie darmowego szablonu Comarchu i jego modyfikacja. W takiej sytuacji w zależności od ilości modyfikacji oraz prac jakie będą do wykonania. W takiej sytuacji jest możliwość rozliczenia godzinowego choć to zależy od ilości prac do wykonania i zmian względem standardu. Koszt jeden godziny jest zależny od rodzaju prac. Przy wycenie zostało by wszystko podane. Ilość godzin mogą wynieść zarówno 3-4h jak i 13-14h w zależności od zmian.

Przykładowe sklepy w technologii Liquid – z edytowanym darmowym szablonem:

Warsztat Artysty

Nailworld

PabloDJ

Gibar Sklep

Tong Ren Tang

isTools

Wariant II – B2C

Druga możliwość to wykorzystanie naszego szablonu autorskiego który może być tak samo jak szablon Comarchu dostosowany do Państwa potrzeb. Tutaj koszt wdrożenia składa się z kosztu szablonu, oraz kosztów za godziny pracy jak w schemacie powyżej.

Przykładowe sklepy w technologii Liquid – powstałe na naszym autorskim szablonie:

JokerGroup

Sklep Gorsenia

Music & More

Sklep rolniczy Agrokom

Norminet

tan.io

Airstal

Sabo

Wariant III – B2C

Ostatnia możliwość (B2C) to w pełni dostosowany szablon do Państwa potrzeb, który jest projektowany przez naszego grafika. W tym wariancie wyceniania jest zarówno praca grafika jak i prace związane z wdrożeniem tego projektu.

Przykładowe sklepy w technologii Liquid – z edytowanym szablonem Szafir:

HigienaNet

DVS Polska

Biopack

Wariant IV – B2B

Istnieje także możliwość przygotowania e-sklepu w modelu B2B przystosowanym do specyficznych wymagań sprzedaży hurtowej. Przygotowujemy szablony oparte o darmowy szablon Comarchu – Szafir, który został do tego przystosowany. Tutaj konfiguracja oraz przygotowanie rozwiązania zajmuje od 4-8h. Wszystkie modyfikacje (funkcjonalne jak i graficzne) będą wyceniane w zależności od ilości modyfikacji oraz prac jakie będą do wykonania. W takiej sytuacji jest możliwość rozliczenia godzinowego choć to zależy od ilości prac do wykonania i zmian względem standardu. Koszt jeden godziny jest zależny od rodzaju prac. Przy wycenie zostało by wszystko podane. Ilość godzin mogą wynieść zarówno 3-4h jak i 13-14h w zależności od zmian.

Przykładowe sklepy w technologii Liquid – z całkowicie dedykowanym szablonem:

B2B DebiutPlus

B2B Alkam Security

B2B Gorsenia

B2B Nattalex

B2B INSELL

Jeżeli jesteś zdecydowany na wybór Comarch ERP e-sklep dla Twojej firmy prosimy zamówienie go poprzez formularz.