facebook

Oferta

Nasza oferta nie sprowadza się tylko do wdrażania samego oprogramowania. Jesteśmy gotowi zapewnić klientowi kompleksowe rozwiązanie informatyczne rozpoczynając od okablowania sieciowego, odpowiedniego sprzętu komputerowego i serwerów, urządzeń fiskalnych, kończąc na podłączeniu oddalonych geograficznie oddziałów firmy. Ilość użytkowników, wydajność serwerów, przepustowość łączy to tylko niektóre czynniki wpływające na szybkość i niezawodność działania aplikacji. Wszystkie te elementy połączone ze sobą, wprost przekładają się na zaoszczędzony czas i komfort pracy. Wykorzystując swoją wiedzę oraz zdobyte doświadczenie przy dotychczasowych wdrożeniach, oferujemy klientowi gotowe rozwiązanie pozwalające uniknąć mu błędów podczas tworzenia infrastruktury informatycznej oraz niepotrzebnych wydatków z tym związanych. Oferujemy również finansowanie całego wdrożenia dzięki współpracy z firmą leasingową.

Outsorcing IT

Zajmiemy się w Twojej firmie infrastrukturą tele-informatyczną a Ty w tym czasie możesz zająć się biznesem.

Od samego początku istnienia firmy nastawieni byliśmy na świadczenie usług informatycznych dla firm nie posiadających zaplecza w postaci etatowych informatyków, jak również dla firm, które takie zaplecze miały zbyt małe. Daje to naszym klientom wymierne korzyści finansowe i zapewnia opiekę informatyczną w zespole uzależnionym od złożoności zaistniałego problemu. Tworzymy grupę, która potrafi szybko i efektywnie reagować w razie kłopotów ze sprzętem informatycznym lub oprogramowaniem. Naszym klientom oferujemy możliwość skorzystania z naszego bogatego doświadczenia, które gromadziliśmy przez wiele lat świadcząc usługi i rozwiązując problemy w obsługiwanych przez nas firmach. Długoletnia współpraca z naszymi klientami świadczy o wysokim poziomie i jakości wykonywanych przez nas usług.

Oprogramowanie dla Firm

Wdrażamy aplikacje obsługujące i wspomagające różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Comarch i dzięki temu mają państwo pewność, że nasze usługi w zakresie wdrażania oprogramowania do zarządzania świadczone są w pełni profesjonalnie. Potwierdzają to uzyskane przez nas liczne certyfikaty oraz tytuł Comarch Partner.

Sprzęt komputerowy

U nas możesz kupić serwery, stacje klienckie, urządzenia peryferyjne, systemy operacyjne, oprogramowanie użytkowe.

Wybór komputera, który zapewni nam oczekiwaną funkcjonalność za atrakcyjną cenę nie jest sprawą prostą. W zależności od zastosowań podzespoły, z których złożony ma być komputer mogą znacznie się różnić. Inny zestaw otrzymamy chcąc wykorzystać komputer do pracy biurowej, inny gdy ma on stanowić środowisko projektowe dla programów inżynierskich. Długoletnie doświadczenie i praca w branży informatycznej pozwoliła nam pozyskać wiedzę w jaki sposób dobierać elementy, by otrzymać niezawodną maszynę spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Olbrzymią popularnością cieszą się również komputery przenośne. Dokonując wyboru notebooka zapewniamy sobie luksus posiadania urządzenia, które bez kłopotu możemy zabrać ze sobą w podróż. Jest to spory wydatek, nawet dla bardziej zamożnych klientów, dlatego dbamy o to, by z naszą pomocą zakupili Państwo model odpowiedni do planowanych zastosowań, z uwzględnieniem aktualnych trendów rynku informatycznego.

Sieci komputerowe

Jeśli planujesz zbudować infrastrukturę sieciową w swojej firmie lub chcesz ją zmodernizować, pomożemy Ci ją zaprojektować, zainstalować i skonfigurować.

Przetwarzanie oraz wymiana danych na odległość stało się nieodzownym elementem pracy w nowoczesnej firmie, dla której koszt, szybkość i łatwość przekazywanych informacji nie są bez znaczenia.


Lokalne sieci komputerowe (w skrócie LAN) są systemem zaprojektowanym w celu wspólnego łączenia komputerów oraz innych urządzeń przetwarzania danych na niewielkim obszarze, takim jak biuro, pojedyncze piętro czy cały budynek. W celu łączenia oddalonych od siebie o kilka lub kilkaset kilometrów systemów komputerowych, na przykład oddziałów firmy tworzone są sieci rozległe WAN.


Projektujemy i wykonujemy zarówno proste jak i zaawansowane sieci komputerowe typu LAN i WAN oparte o systemy Windows Server i Novell NetWare. Aby zapewnić wysoką stabilność i bezawaryjność pracy sieci stosujemy tylko najlepsze, sprawdzone rozwiązania. Dostarczamy najwyższej klasy aktywny i pasywny sprzęt sieciowy renomowanych producentów.W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia łączące w sobie wysoką jakość, niezawodność działania i funkcjonalność (CISCO, HP, D-Link) jak również nowoczesne i ergonomiczne urządzenia na każdą kieszeń (TP-Link, Netgear). Urządzenia te zapewniają szybki i stabilny przekaz danych oferując jednocześnie najnowocześniejszą technologię, kompatybilność, wysoką jakość i ergonomię pracy. Projektujemy i wykonujemy sieci komputerowe oraz oferujemy konfigurację i wybór optymalnego dostępu do Internetu. Nasza oferta przewiduje, w ramach możliwości technicznych, doraźną pomoc w razie awarii także drogą Internetową.


Wykonujemy kompleksowe instalacje lokalnych sieci komputerowych, począwszy do wykonania projektu, poprzez instalację mediów do transmisji danych, a skończywszy na konfiguracji sprzętu komputerowego i sieciowych systemów operacyjnych oraz szkoleniu personelu w zakresie eksploatacji zainstalowanego systemu. Budujemy sieci komputerowe zarówno dla małych firm (dwa do pięciu komputerów) oraz dla średnich i dużych przedsiębiorstw.


Przygotowujemy serwery spełniające specyficzne wymagania każdego z naszych klientów, staramy się dopasować rozwiązanie sprzętowo-systemowe zapewniające maksymalną wydajność przy zachowaniu umiarkowanych kosztów inwestycyjnych, a zarazem gwarantujące możliwość rozbudowy serwera w przyszłości. Specjalizujemy się w przygotowaniu systemów pracujących w oparciu o system: Novell NetWare, Microsoft Windows 2003, 2008 Server.

Urządzenia fiskalne

Prowadzimy sprzedaż, fiskalizujemy, wykonujemy przeglądy serwisowe kas i drukarek fiskalnych.

Proste, niezawodne, funkcjonalne kasy i drukarki fiskalne POSNET przeznaczone do pracy w małych i średnich placówkach handlowo-usługowych, współpracujące z wieloma urządzeniami oraz oprogramowaniem wspomagającym proces sprzedaży.

Serwis

Sprzęt komputerowy odmawia posłuszeństwa lub działa zbyt wolno, naprawimy go, zmodernizujemy oraz skonfigurujemy do Twoich potrzeb.

Oferujemy serwis techniczny obejmujący naprawy, konserwacje, testowanie, konfigurowanie, ekspertyzy sprzętu i oprogramowania komputerowego.

Jeżeli planujesz inwestycje w infrastrukturę IT, jesteśmy w stanie sfinansować zakup sprzętu, oprogramowania i wdrożenia systemów w Twojej firmie.

Sklep internetowy

Prowadzimy własny sklep internetowy, na bazie tych doświadczeń w ramach oprogramowania dla firm, pomożemy Ci uruchomić swój własny. Zdobędziesz nowych klientów, poszerzysz rynek zbytu, zareklamujesz swoją firmę w Internecie.

Od 2014 roku weszliśmy na rynek sklepów internetowych Comarch ERP E-Sklep. Wdrażamy sklepy Comarch pracujące za równo z Comarch ERP Optima jak i Comarch ERP XL. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą wejść na rynek internetowy z Swoimi produktami.

Więcej

Strona internetowa

Na bazie doświadczeń stworzenia własnej strony internetowej, zaczeliśmy tworzyć strony także dla naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tej dziedzinie.

W 2015 roku poszerzyliśmy działalność o wykonywanie stron internetowych dla klientów. Oferujemy kompleksową usługę tworzenia internetowej wizytówki, jaką jest dzisiaj strona internetowa. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zarówno od strony graficznej jak i marketingowej.

Więcej

Finansowanie - Leasing

Jeżeli planujesz inwestycje w infrastrukturę IT, jesteśmy w stanie sfinansować zakup sprzętu, oprogramowania i wdrożenia systemów w Twojej firmie.

Podpisaliśmy umowę z firmą Grenkeleasing Sp. z o.o. dzięki której jesteśmy w stanie sfinansować zakup sprzętu, oprogramowania i wdrożenia systemów w Państwa firmie.

O FIRMIE GRENKELEASING:

Firma Grenkeleasing Sp. z o.o. działa w ramach międzynarodowej grupy finansowej Grenkeleasing AG z Baden-Baden. Specjalizuje się w finansowaniu nowoczesnych technologii, w tym w szczególności, sprzętu komputerowego i kserograficznego oraz sprzętu telekomunikacyjnego.

Specyfiką działalności firmy jest oferowanie usług leasingowych poprzez sieć wyspecjalizowanych partnerów, jakimi są autoryzowani dostawcy przedmiotów leasingu.

GRENKELEASING oferuje proste i szybkie finansowanie przedmiotów

z zakresu nowoczesnej technologii za pomocą leasingu.

ZALETY LEASINGU:

 • Finansowanie w PLN;
 • Stała Rata - finansowanie przy zastosowaniu stałej stopy procentowej - raty leasingowe są niezmienne przez cały okres leasingu;
 • Minimum Formalności - nie wymagamy dokumentów z US i ZUS;
 • Szybka Decyzja wszystkie formalności do załatwienia w 1 dzień;
 • Finansowanie na 100% - opłata wstępna wynosi od 0% do 40%;
 • Leasing przedmiotów IT już od wartości 1500 zł. netto;
 • Okres leasingu - od 18 do 60 miesięcy;

OFERTA:

PRZEDMIOTY LEASINGU:

 • Sprzęt komputerowy (komputery PC, notebooki, serwery, drukarki, monitory, plotery , oprogramowanie systemowe),
 • oprogramowanie firmy COMARCH: Comarch Opt!ma, Comarch CDN XL, Comarch Retail.

RODZAJE UMÓW:

LEASING TRADYCYJNY

Klasyczny i najbardziej popularny na polskim rynku rodzaj umowy leasingowej, który zawiera w sobie opcję nabycia przedmiotu leasingu. Charakteryzuje się tym, że po zakończeniu umowy, klient ma prawo nabyć przedmiot umowy za wartość końcową z góry określoną w umowie.

LEASING OPTYMALNY

Najczęściej stosowany w krajach zachodnich typ umowy dla przedmiotów nowoczesnej technologii o szybkim tempie zmian. Cechą tego leasingu jest to, że nie zawiera w umowie gwarancji wartości zakupu przedmiotu leasingu. Jednakże i tutaj klient ma możliwość zakupu sprzętu (po skończonym leasingu) za jego wartość rynkową. Najczęściej jednak, klient zwraca użytkowany sprzęt firmie leasingowej i zawiera kolejną umowę na nowszej generacji sprzęt.

WYMAGANE DOKUMENTY:

WYMAGANE DOKUMENTY – PROCEDURA PROMOCYJNA

(dotyczy przedmiotów od wartości 1.500 – 10.000 zł. netto):

 1. Wniosek – procedura promocyjna. ( bez danych finansowych , bez majątku )
 2. Dokumenty założycielskie firmy w zależności od formy prawnej (wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub KRS, umowa spółki)
 3. Dwa dowody tożsamości.

WYMAGANE DOKUMENTY – PROCEDURA UPROSZCZONA

(dotyczy przedmiotów od wartości 10.000 – 30.000 zł. netto):

 1. Wniosek – procedura uproszczona.
 2. Dokumenty założycielskie firmy w zależności od formy prawnej (wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub innego rejestru lub KRS, umowa spółki)
 3. Dwa dowody tożsamości.

WYMAGANE DOKUMENTY – PROCEDURA ZWYKŁA

(dotyczy przedmiotów powyżej 30.000 zł. netto):

 1. Wniosek i Informacja dodatkowa do wniosku – procedura zwykła.
 2. Dokumenty założycielskie firmy w zależności od formy prawnej (wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub innego rejestru lub KRS, umowa spółki)
 3. Regon.
 4. NIP.
 5. Dwa dowody tożsamości.
 6. Powyżej 100.000 netto dodatkowo Bilans + RZIS za ostatni rok lub PIT

GRENKELEASING Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wymagania dostarczenia innych dokumentów finansowych poza wymienionymi powyżej oraz zaświadczenia z Urzędu Skarbowego i ZUS o braku zaległości płatniczych.

PRZEBIEG TRANSAKCJI:

 1. Wybór przedmiotu leasingu.
 2. Złożenie wniosku wraz z informacjami dodatkowymi do wniosku.
 3. Przekazanie wymaganych dokumentów.
 4. Wybór wariantu warunków finansowych.
 5. Wydanie decyzji odnośnie możliwości udzielenia leasingu.
 6. Podpisanie umowy i wydanie przedmiotu leasingu.

Wróc do strony głównej