Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do zapisów na konferencję Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP Optima! Podobnie jak w roku ubiegłym wydarzenie organizujemy ONLINE. Spotkajmy się 28 listopada!

Tegoroczna konferencja będzie dla Państwa okazją na zapoznanie się m.in. z aktualnymi informacjami w zakresie zmian w przepisach podatkowych w 2023 i 2024 roku, w tym obsługą Krajowego Systemu e-Faktur. Ponadto omówimy nowe funkcjonalności w systemie i przedstawimy plany rozwojowe.

Ważnym punktem naszego spotkania będą wystąpienia naszych Klientów – Użytkowników systemu. Zaprosiliśmy ich, aby mogli podzielić się swoim praktycznym doświadczeniem i zaprezentować pracę z systemem Comarch ERP Optima oraz aplikacjami dodatkowymi. Szczegóły wkrótce!

Będą mieli Państwo okazję wysłuchać prelekcji, które podzieliliśmy na panel główny i dwie sekcje tematyczne: panel Księgowy i Kadrowo – Płacowy oraz panel Handlowo – Logistyczny. Dzięki temu podziałowi, każdy z Państwa wybierze najbardziej dopasowane do swoich potrzeb prelekcje.

Serdecznie zapraszamy!

Zapisy: comarch.pl/konferencja-msp2023